1.     درباره ما

بهار ریوکان یک شرکت کاملا  خصوصی با سهامداری خاص بوده که در زمینه ساخت ،مهندسی ، تامین تجهیزات و ارائه خدمات مهندسی فعالیت می نماید . گروه شرکتهای بهار ریوکان یکی از وارد کنندگان  و صادر کنندگان در زمینه  لوله ،موارد پتروشیمی و معدنی و غیره می باشد .کلیه محصولات مطابق با استانداردهای جهانی می باشد .این شرکت با سهامداری مشتری و روابط تجاری نزدیک با معتبر ترین تولید کنندگان و تامین کنندگان داخلی قادر به تامین محدوده وسیعی از کالا ها با قیمت رقابتی  در کمترین زمان می باشد .

شرکت بهار ریوکان یک شرکت هلدینگ با زیر مجموعه های زیر می باشد

  • شرکت توسعه خط لوله هامون (HAPICO)
  • شرکت خط انتقال هامون ( HATRAL Co.)
  • شرکت خط لوله صبا (SPLCO)

2.     هیئت مدیره و سهامداران

سهامداری و تیم مدیریتی ، شرکت بهار ریوکان را قادر می سازد تا کلیه اقلام درخواستی مشتریان در زمینه های مخلف از منابع اصلی و قابل اطمینان تامین نماید.

3.     حوزه های فعالیت بازرگانی

این شرکت با تجربه چندین ساله در فعالیتهای بازرگانی و با تکیه بر زیرساختهای تامین تجهیزات و خدمات بازرگانی  در کشور قادر به فعالیت در زمینه های گسترده ای می باشد . این کالا ها را می توان در گروههای زیر طبقه بندی نمود:

  • انواع لوله از قبیل چدن نشکن(داکتیل)،فولادی و پلی اتیلن بهمراه اتصالات و شیرآلات مربوطه جهت مصارف آب،فاضلاب ،نفت و گاز
  • مصنوعات فولادی از قبیل میلگرد ،ورق ،اسلب و غیره
  • سنگهای ساختمانی و تزئینی از قبیل تراورتن،مرمر بصورت تایل،اسلب و بلوک
  • فراوردهای غذایی
  • مواد پتوشیمی و معدنی

4.     مدیریت پروژه و مشاوره

مدیریت پروژه تضمین کننده انجام بموقع پروژه ها و بهره وری سرمایه گذاری برای مشتریان می گردد .ما  مدیریت پروژه ها را بمنظور نصب صحیح ،بهره برداری و آموزش بشما توصیه می کنیم .از اولین مرحله اجرای پروژه تیم مدیریتی پروژه بشما اطمینان می دهد که نصب و راه اندازی در زمان برنامه ریزی شده و با بودجه پیش بینی شده انجام می گیرد .

نصب تجهیزات نو و راه اندازی و تست در سایت پروژه عملکرد صحیح تجهیزات را تضمین می نماید .در ضمن محدوده وسیعی از خدمات پس از فروش و پشتیبانی کلیه بخشها ارائه می گردد.

شرکت بهار ریوکان عملکرد موفقی در اجرای پروژه های بزرگ با تکیه بر توان شرکتهای زیر مجموعه خود مانند هپیکو با بهره گیری از روشهای نوین قراردادی همچون MC،EPC ،EPCF  ،Turnkey  ،BOT  و غیره داشته است .

5.      سرمایه گذاری

خدمات سرمایه گذاری این شرکت جامع و انعطاف پذیر و مطابق نیاز مشتری می باشد .هدف خدمات ما برآورده کردن نیازها و انتظارات مشتریان می باشد.

6.     هدف ما

هدف ما سود هر دو طرف ، افزایش رضایت مشتریان و  ایجاد بازرهای جدید در کشورهای CIS  ،GCC  و شرق و جنوب شرف آسیاست .

مهمترین وظیفه ما تامین کالاها و خدمات با بالاترین کیفیت و مطابق با شرایط قرارداد و استانداردها و الزامات با ارائه خدمات حرفه ای حمل و با زمان بندی درخواستی برای مشتریان می باشد .